PopisPomocná síla do kuchyně
Pracovní náplň:
o spolupráce s kolektivem kuchyně při přípravě jídel, výdeji a úklidu
Požadujeme:
o praxi v oboru (vítána)
o zodpovědnost a spolehlivost, potravinářský průkaz
o schopnost týmové práce, chuť pracovat
Nabízíme:
o zázemí silné, rozvíjející se společnosti, zaměstnanecké benefity
o práce na HPP, pracovní doba PO - PÁ
o odpovídající mzda

Zaměstnanecké výhody: Zvýhodněné stravování, víkendy volné

Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostDvousměnný provoz PracovištěGTH catering a.s. (U Panasonicu), U Panasoniku 1068/1, Skvrňany, 301 00 Plzeň 1 Mzda minimálně15000 Kč Mzda maximálně18000 Kč Nastoupit od2019-10-03

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-10-04T02:20:32

Společnost

GTH catering a.s.
  • GTH catering a.s.
  • Kontakt : Adam Přibyl
  • Telefon : +420 730 851 387
  • E-mail : adam.pribyl@gthcatering.cz
  • Adresa : GTH catering a.s. (U Panasonicu), U Panasoniku 1068/1, Skvrňany, 301 00 Plzeň 1

Klíčová slova

pomocná

pracovatnabízímeo zázemí

víkendy

stravování

zvýhodněné

výhody

mzdazaměstnanecké

pá o odpovídající

doba

pracovní