PopisPŘÍPRAVA OBČERSTVENÍ NA ČERPACÍ STANICI
- PP na dobu neurčitou, nástup dle dohody; pracovní doba rozvržena na krátký a dlouhý týden
- Náplň práce: příprava občerstvení v zázemí čerpací stanice
- Požadujeme:spolehlivost, zkušenosti v obchodě vítány, vše zaučíme
- Nabízíme: příspěvek na stravování, stálou práci v moderním a férovém prostředí
- Pozice je vhodná i pro absolventy a OZP
- V případě zájmu nás kontaktujte na telefonu 603812053 nebo na emailu reznicek8@gmail.com
Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostJednosměnný provoz PracovištěČerpací stanice Osice u dálnice D11 Mzda minimálně26000 Kč Nastoupit od2019-10-10

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-10-04T02:20:32

Společnost

Mgr. Oldřich Řezníček
  • Mgr. Oldřich Řezníček
  • Kontakt : Eva Řezníčková
  • Telefon : +420 603 812 053
  • E-mail : reznicek@gmail.com
  • Adresa : Čerpací stanice Osice u dálnice D11

Klíčová slova

čerpací

příprava

prostředí

zaučíme

nabízíme

příspěvek

stravování

stálou

práci

moderním