PopisHledáme dalšího aktivního kolegu/kolegyni s velkým nasazením a chutí dosahovat vynikajících obchodních výsledků při prodeji inzerce.

Náplň práce: Budete oslovovat společnosti a radit jim, jak svou firmu zviditelnit prostřednictvím reklamy v kvalitním časopise se špičkovou redakcí a unikátní cílovou skupinou čtenářů. Budete plnit obchodní plán, pečovat o stávající klienty a rozvíjet s nimi obchodní aktivity, získávat nové zákazníky a mít na starost jejich obchodní rozvoj.

Požadujeme: Měl/a byste mít SŠ vzdělání, roční praxe s aktivním prodejem po telefonu je vítaná, ale není podmínkou.
Měl/a byste mít "tah na bránu", uvažovat logicky a přirozeně, přistupovat ke klientům se zájmem, naslouchat jim a umět rychle vyhodnotit řešení dané obchodní situace.

Nabízíme: Mzdu, která je složená s fixní a pohyblivé složky, atraktivní finanční ohodnocení závislé na objemu a kvalitě uzavřených obchodů. Možnost profesního růstu a osobního rozvoje. Stabilní zázemí společnosti s moderně vybaveným pracovištěm, která je na trhu 10 let.
Kontakt: telefonicky, e-mailem.
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz Pracoviště8. května 3253/28, 787 01 Šumperk 1 Mzda minimálně18000 Kč Mzda maximálně50000 Kč Nastoupit od2019-11-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-10-04T02:20:32

Společnost

Smart Connections s.r.o.
  • Smart Connections s.r.o.
  • Kontakt : Lukáš Ševčík
  • Telefon : +420 775 233 232
  • E-mail : sevcik@smart-media.cz
  • Adresa : 8. května 3253/28, 787 01 Šumperk 1

Klíčová slova

obchodní

byste

jim

naslouchat

fixní

složená

mzdu

situacenabízíme

dané

řešení