PopisCZ-ISCO 26431. Životopisy zasílejte paní Obrtelové na e-mail: obrtelova@adecco.com, tel. 734 444 890 (volat mezi 9:00-15:00)
Požadavky: dobré organizační a komunikační schopnosti, podmínkou znalost češtiny/slovenštiny a srbštiny/chorvatštiny. Znalost angličtiny výhodou.
Náplň práce: překlady a tlumočení ze srbštiny/chorvatštiny do češtiny a opačně. Koordinace přidělených pracovníků ze Srbska, pomoc při zapracování a zvládání pracovních procesů. Pomoc v běžném životě, při příjezdu do ČR, ubytování, tlumočení v rámci Adecco day, při návštěvách lékaře, zařizování bankovních účtů.
Pracovní poměr na dobu určitou 24 měsíců
Místo výkonu práce Prostějov. Pracovní doba: 6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-06:00 hod. Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostTřísměnný provoz PracovištěADECCO spol.s r.o. - Prostějov, Prostějov Mzda minimálně27000 Kč Mzda maximálně35000 Kč Nastoupit od2019-10-23

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-10-04T02:20:32

Společnost

ADECCO spol.s r.o.
  • ADECCO spol.s r.o.
  • Kontakt : Alena Obrtelová
  • Telefon : +420 734 444 890
  • E-mail : alena.obrtelova@adecco.com
  • Adresa : ADECCO spol.s r.o. - Prostějov, Prostějov

Klíčová slova

pomoc

srbštinychorvatštiny

tlumočení

práce

znalost

výkonu

adecco

pracovních

procesů

běžném