PopisÚřad práce České republiky vyhlašuje výběrové řízení na obsazení služebního místa v souladu s § 178 odst. 1 z. č. 234/2014 Sb., o státní službě

Ověřovatel dávek HN, DP Poděbrady

Krajská pobočka ÚP ČR v Příbrami, Kontaktní pracoviště v Nymburku, Detašované pracoviště Poděbrady

Hlavní náplň činnosti: zajišťování agend nepojistných sociálních dávek, zajišťování agend při poskytování dávek pomoci v hmotné nouzi, zajišťování výplaty dávek pomoci v hmotné nouzi a dalších nepojistných sociálních dávek včetně přijímání, zakládání a vedení ucelené podkladové dokumentace žadatelů včetně ověřování a došetřování podkladů a údajů pro správní řízení.

Kvalifikační a další požadavky: ukončené středoškolské vzdělání s maturitní zkouškou nebo vyšší odborné vzdělání, výborná uživatelská znalost práce s PC zejména MS Office, MS Excel, včetně elektronické komunikace, komunikační dovednosti - schopnost jednat s klienty v problémových situacích, odolnost vůči stresu, práce v terénu, samostatnost, pečlivost, důslednost, znalosti, popř. praxe v oblasti státní správy výhodou, řidičský průkaz sk. B výhodou

Pracovní podmínky: platové zařazení v 9. platové třídě v souladu s platnými právními předpisy, pružná pracovní doba - plný úvazek, po zkušební době možnost přiznání osobního příplatku, předpokládaný nástup 10 / 2019, pracovní poměr na dobu určitou, a to po dobu rodičovské dovolené.

Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, 5 dní indispozičního volna (sick days), 1 den volna na vyřízení osobních záležitostí, stravenky v hodnotě 80 Kč

V případě zájmu o uvedenou pozici zašlete prosím elektronicky motivační dopis s uvedením názvu pozice a pracoviště, doplněný o strukturovaný životopis na e-mailovou adresu: tereza.vavrova@uradprace.cz nebo písemně na adresu:

Úřad práce ČR - Krajská pobočka v Příbrami
Kontaktní pracoviště Nymburk
Detašované pracoviště Poděbrady
Náměstí T. G. Masaryka 1130
290 01 Poděbrady

Nedoložení výše požadovaných dokumentů je považováno za nesplnění požadavků. Nesplnění požadavků může být důvodem k vyřazení z účasti na výběrovém řízení.

Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěÚřad práce České republiky - KoP Poděbrady, nám. T.G.Masaryka 1130/18, Poděbrady III, 290 01 Poděbrady 1 Mzda minimálně19760 Kč Nastoupit od2019-10-10

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-10-05T01:56:38

Společnost

Úřad práce České republiky
  • Úřad práce České republiky
  • Kontakt : Tereza Vávrová
  • Telefon : +420 950 140 220
  • E-mail : tereza.vavrova@uradprace.cz
  • Adresa : Úřad práce České republiky - KoP Poděbrady, nám. T.G.Masaryka 1130/18, Poděbrady III, 290 01 Poděbrady 1

Klíčová slova

dávek

pracoviště

práce

včetně

zajišťování

vzdělání

pobočka

volna

platové

dobu