Popis*
Požadavky: středoškolské vzdělání - obor lesnictví, řidičské oprávnění skupiny B, znalost práce na PC (MS office, programy LHE), trestní bezúhonnost, zbrojní průkaz a lovecký lístek.
Náplň práce: organizace a řízení výroby na lesnickém úseku o výměře cca 1000 ha, provádění přejímky prací a výrobků, příprava podkladů pro roční projekty lesnických činností, provádění kontroly technologické kázně, organizace, včasnosti a kvality prací, vyhotovování výkazů o práci, výrobě, zásobách dřeva a vedení předepsané evidence, výkon práva myslivosti v režijní honitbě Správy NP, úzká spolupráce se zaměstnanci ochrany přírody Správy NP, provádění výkonu stráže přírody, lesní a myslivecké stráže
Výše platu v závislosti na odborné praxi.
Zájemci o volné pracovní místo spolu se strukturovaným životopisem zašlou do 18. 10. 2019 na e-mail j.skalova@npcs.cz.

Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěPražská 457/52, 407 46 Krásná Lípa u Rumburka Mzda minimálně18230 Kč Mzda maximálně27420 Kč Nastoupit od2020-01-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-10-05T01:56:38

Společnost

Správa Národního parku České Švýcarsko
  • Správa Národního parku České Švýcarsko
  • Kontakt : Jiřina Skalová
  • Telefon : +420 412 354 045
  • E-mail : j.skalova@npcs.cz
  • Adresa : Pražská 457/52, 407 46 Krásná Lípa u Rumburka

Klíčová slova

provádění

organizace

přírody

správy

prací

práce

požadavky

myslivosti

honitbě

režijní