PopisPrvní kontakt e-mailem, telefonicky kdykoliv nebo osobně po předchozí domluvě
Místo výkonu práce: Brno + Jihomoravský kraj dle zakázek
Náplň práce: elektroinstalace bytových a rodinných domů a komerčních prostor,
Požadavky: ŘP výhodou, vyučený v oboru nebo zaučený s praxí, popřípadě bez vyučení a praxe zaučíme pro základní elektroinstalační práce,
Zaměstnanecký poměr nebo i na DPP pro práci na zakázkách v Brně a po celém Jihomoravském kraji. Firemní auta k dispozici, v případě práce mimo Brno zajištěna doprava i nocleh. Minimální vzděláníNižší střední odborné SměnnostJednosměnný provoz PracovištěKřižíkova 2928/15a, Královo Pole, 612 00 Brno 12 Mzda minimálně35000 Kč Nastoupit od2019-10-10

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-10-05T01:56:38

Společnost

EM Pouska spol. s r.o.
  • EM Pouska spol. s r.o.
  • Kontakt : Marcela Leblochová
  • Telefon : +420 603 849 857
  • E-mail : pouska@empouska.cz
  • Adresa : Křižíkova 2928/15a, Královo Pole, 612 00 Brno 12

Klíčová slova

práce

brno

kontakt

brně

zaučíme

základní

elektroinstalační

prácezaměstnanecký

poměr

dpp