Popisz: 20.2.2018, a: 10.5.2019
volné pracovní místo i pro zaměstnaneckou kartu, zájem o občany z jiného státu Evropské unie.

Náplň: Provádění činností v rámci údržby a oprav letadel v souladu s údržbovým manuálem. Zkoušení a seřízení letadlových celků podle technické dokumentace. Evidování technických dat o průběhu a výsledcích provedené práce.

Požadujeme: držitel licence,- B737 CL, B737 NG, Airbus A320, anglický jazyk na komunikativní úrovni, znalost předpisů podle EASA Part 145, znalost prostředí letecké údržby.

Nabízíme: příspěvek na stravování, příspěvek na ubytování, 2sick days, 25 dnů dovolené, pitný režim, náborový příspěvek, možnost dalšího vzdělávání ve svém školicím středisku.
Zasílejte životopisy na e-mail: jobs@jobair.cz. Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostTurnusové služby PracovištěGen. Fajtla 370, 742 51 Mošnov Mzda minimálně33000 Kč Mzda maximálně50000 Kč Nastoupit od2019-05-13

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-11T03:13:26

Společnost

JOB AIR Technic a.s.
  • JOB AIR Technic a.s.
  • Kontakt : Petra Martínková
  • E-mail : jobs@jobair.cz
  • Adresa : Gen. Fajtla 370, 742 51 Mošnov

Klíčová slova

příspěvek

znalost

b737

stravování

airbus

a320

anglický

jazyk

komunikativní

úrovni