PopisNástup ihned. I ABSOLVENTI. Životopisy zasílejte paní Čarnecké na email: carnecka@alika.cz do středy 9.10.2019., 1.kolo výběrového řízení proběhne 11.10.2019.
PD: Po - Pá 7:15-15:45 u HPP, možnost zkráceného úvazku, DPP nebo DPČ počet hodin dle domluvy. pracoviště: Čelcice 164
Dětská skupina ALIKA je provozována s podporou ESF, operační program Zaměstnanost.

Požadavky: samostatnost, odpovědnost, pěkný vztah k dětem, zdravotní průkaz
Výhodou je praxe v mateřské školce, pracovní pozice je vhodná i pro absolventy, důchodce, ženy na rodičovské dovolené s možností umístění vlastního dítěte ve školce.

Požadované vzdělání: vzdělání učitele mateřské školy, učitele prvního stupně základní školy v souladu se zákonem 563/200 Sb., o pedagogických pracovnících a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů, rekvalifikace chůva, zdravotní sestra

Náplň práce: péče o děti ve firemní dětské skupině (školičce)
Nabízíme: podnikové stravování
Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěČelčice 164, 798 23 Klenovice na Hané Mzda minimálně23000 Kč Nastoupit od2019-10-15

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-10-04T02:20:32

Společnost

ALIKA a.s.
  • ALIKA a.s.
  • Kontakt : Liběna Čarnecká
  • E-mail : carnecka@alika.cz
  • Adresa : Čelčice 164, 798 23 Klenovice na Hané

Klíčová slova

mateřské

zdravotní

školy

učitele

vzdělání

vlastního

stupně

prvního

školcepožadované

dítěte