PopisMísto výkonu práce: Pod sady č.p. 170/2, Praha 4. Kontakt: Veselá Daniela, tel.: 241773169, e-mail: mspodsady@seznam.cz
Mateřská škola Podsaďáček v Praze 12, příspěvková organizace, Pod Sady170/2, 143 00 Praha 4, hledá vhodného kandidáta na pozici HPP uklízečka
Náplň práce:
Nabízíme: práci na plný pracovní úvazek, v přátelském kolektivu mateřské školy, pracovní doba: pondělí až pátek, osobní příplatek a odměny po zaučení, možnost naučit se něco nového školení Zatím zástup po dobu trvání dlouhodobé pracovní neschopnosti.
Požadujeme: Pozitivní vztah k práci v dětském prostředí, příjemné vystupování, komunikativnost, ochota učit se, aktivní přístup k práci. V případě zájmu zasílejte strukturovaný životopis s fotografií na email mspodsady@seznam.cz
Minimální vzděláníNižší střední odborné SměnnostJednosměnný provoz PracovištěPod sady 170/2, Modřany, 143 00 Praha 412 Mzda minimálně15050 Kč Mzda maximálně15050 Kč Nastoupit od2019-10-20

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-10-05T01:56:38

Společnost

Mateřská škola Podsaďáček v Praze 12
  • Mateřská škola Podsaďáček v Praze 12
  • Kontakt : Daniela Veselá
  • Telefon : +420 241 773 169
  • E-mail : mspodsady@seznam.cz
  • Adresa : Pod sady 170/2, Modřany, 143 00 Praha 412

Klíčová slova

práci

pracovní

praha

místo

neschopnosti požadujeme

dlouhodobé

trvání

dobu

zatím

zástup