PopisNáplň práce:
pomocné práce ve zdravotnickém provozu a úklid.

Požadujeme:
nutné očkování proti virové hepatitidě typu B, nutná znalost druhů a vlastností používaných čistících a dezinfekčních prostředků, používání osobních ochranných oděvů a pomůcek, znalost základních předpisů o dezinfekci a hygieně jak osobní, tak i pracoviště a znalost postupů při manipulaci se zbytky jídel a s infekčním materiálem.

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: pam@domovrokytnice.cz.

Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostDvousměnný provoz PracovištěRokytnice 1, 751 04 Rokytnice u Přerova Mzda minimálně15500 Kč Mzda maximálně20000 Kč Nastoupit od2019-10-14

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-10-04T02:20:32

Společnost

Domov Na zámečku Rokytnice, příspěvková organizace
  • Domov Na zámečku Rokytnice, příspěvková organizace
  • Kontakt : Karel Horký
  • Telefon : +420 581 278 034
  • E-mail : pam@domovrokytnice.cz
  • Adresa : Rokytnice 1, 751 04 Rokytnice u Přerova

Klíčová slova

znalost

náplň

postupů

základních

předpisů

dezinfekci

hygieně

osobní

pracoviště

manipulaci