Popisz.: 22.3.2018, a: 2.5.2019
volné pracovní místo i pro zaměstnaneckou kartu, zájem o občany z jiného státu EU.

Náplň: Řízení, koordinace a kontrola práce vedoucích skupin.
" Seznámení se s rozsahem daných prací na revizi v dostatečném předstihu.
" Plánování potřebného počtu zaměstnanců na vykonání revize ve spolupráci s plánovači a technickým ředitelem.
" Podávání reportů o stavu jednotlivých prací ohrožujících termín dokončení technickému řediteli.
" Koordinace a organizace posloupnosti jednotlivých prací na plánované revizi ve spolupráci s plánovači.
" Realizace plánované posloupnosti prací na revizi letounu ve spolupráci s vedoucími skupin.
" Ve spolupráci s plánovači, ostatními vedoucími revizí a technickým ředitelem operativně rozhodovat o poskytnutí volných kapacit pro jiné revize nebo potřebě doplnění vlastních kapacit z jiných revizí.
" Stanovení postupu odstraňování defektů ve spolupráci s vedoucími skupin, ve složitějších případech s technologem.
" Kontrola správnosti vyplnění příslušné dokumentace tak, aby byla v souladu s dokumentací zákazníka.
" Zpracovávání přehledů o zrealizovaných pracích na revizi pro obchodní oddělení ve spolupráci s plánovačem a dokumentaristou.
" Uvolňování letadel do provozu.

Požadujeme: držitel licence B1+C, B2+C - B737 CL, B737 NG, Airbus A320, anglický jazyk na komunikativní úrovni, znalost předpisů podle EASA Part 145, znalost prostředí letecké údržby, praxe min. 4roky na obdobné pozici

Příspěvek na ubytování, příspěvek na stravování, 2sick days,25dní dovolené, pitný režim, náborový příspěvek, možnost dalšího vzdělávání ve svém školicím středisku, zvýhodněné pojištění proti škodě způsobené zaměstnavateli, vedení účtu u RB zdarma

Kontakt: Zasílejte životopisy na e-mail: jobs@jobair.cz. Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostTurnusové služby PracovištěGen. Fajtla 370, 742 51 Mošnov Mzda minimálně55000 Kč Mzda maximálně80000 Kč Nastoupit od2019-05-06

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-03T02:36:27

Společnost

JOB AIR Technic a.s.
  • JOB AIR Technic a.s.
  • Kontakt : Petra Martínková
  • E-mail : jobs@jobair.cz
  • Adresa : Gen. Fajtla 370, 742 51 Mošnov

Klíčová slova

spolupráci

revizi

prací

vedoucími

b737

jednotlivých

příspěvek

technickým

plánovači

revize