PopisMísto výkonu práce: Zeyerova č.p. 775/21, Střekov, Ústí nad Labem.
Náplň práce: asistence zubnímu lékaři při zákrocích, příprava pracoviště, zajištění materálu v ordinaci a péče o svěřené vybavení.
Požadujeme: vyšší odborné nebo středoškolské vzdělání, pečlivost, svědomitost, znalost AJ nebo NJ výhodou.
Nabízíme: mladý kolektiv s přátelskou atmosférou, placené vzdělávací kurzy, možnost profesního rozvoje a specializace, odpovědnou práci v moderních ordinacích a s moderním vybavením, mzdu: 20 000 - 30 000 Kč dle zkušeností.
Kontakt: osobně nebo telefonicky.
Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěZeyerova 775/21, Střekov, 400 03 Ústí nad Labem 3 Mzda minimálně20000 Kč Nastoupit od2020-01-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-10-05T01:56:38

Společnost

TOMADENTAL s.r.o.
  • TOMADENTAL s.r.o.
  • Kontakt : Miroslava Kolovecká
  • Telefon : +420 777 037 326
  • E-mail : kolovecka@tomadental.cz
  • Adresa : Zeyerova 775/21, Střekov, 400 03 Ústí nad Labem 3

Klíčová slova

práce

místo

specializace

kolektiv

přátelskou

atmosférou

placené

vzdělávací

kurzy

možnost