PopisREFERENT / REFERENTKA ADMINISTRATIVY PRODEJE- pracoviště Jičín
V případě zájmu kontaktujte paní Ing. Jarmilu Brodskou na e-mailové adrese: kariera@jsp.cz
Náplň práce:
administrativní činnost v obchodně - výrobní společnosti, vedení administrativní agendy, práce na počítači, práce v kolektivu.
Preferované vzdělání:
ekonomické nebo technické (strojní, elektro).
Praxe v administrativě a znalost AJ výhodou
Požadujeme:
pečlivost, komunikativnost.
Zaměstnanecké výhody:
jednosměnný provoz, příspěvek na stravování, týden dovolené navíc, prémie
Pozice je vhodná i pro absolventy. Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostPružná pracovní doba PracovištěRaisova 547, Holínské Předměstí, 506 01 Jičín 1 Mzda minimálně16280 Kč Mzda maximálně20000 Kč Nastoupit od2019-12-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-10-04T02:20:32

Společnost

JSP, s.r.o.
  • JSP, s.r.o.
  • Kontakt : Jarmila Brodská
  • E-mail : kariera@jsp.cz
  • Adresa : Raisova 547, Holínské Předměstí, 506 01 Jičín 1

Klíčová slova

práce

referent

kolektivu preferované

vzděláníekonomické

technické

strojní

elektro praxe

administrativě

znalost