PopisNáplň práce:
" Zajišťování provozuschopnosti a vyhovujícího technického stavu budovy a svěřeného objektu
" Provádění preventivní údržby a revizí výrobních a technologických zařízení
" Zapojení se při výkonu odborných prohlídek a revizí a spolupráce při odstraňování zjištěných poruch a nedostatků
" Opravování a vyměňování poškozených částí budovy, drobné elektrotechnické zásahy a montáže na strojním vybavení
" Nastavování technických parametrů a specifikací používaných přístrojů a zařízení
" Optimalizace chodu výroby, navrhování výměn a inovace jednotlivých používaných přístrojů a zařízení
" Spolupráce s externími dodavateli a komunikace se smluvními servisy
" Reportování nadřízenému
Požadujeme:
" Zkušenosti s elektro a strojní údržbou
" Vyhláška č. 50/1978 Sb., manuální zručnost
" Znalost elektrických strojů a zařízení
" Práci v 2-směnném provozu (pondělí - pátek)
" Samostatnost a iniciativní přístup k práci
" Flexibilitu
" Anglický jazyk výhodou
Nabízíme:
" Zázemí stabilní a dynamické společnosti s tradicí
" Stálou mzdu s motivační složkou a dalšími příplatky
" Možnost osobního růstu a rozvoje
" Práci v přátelském kolektivu
" Stravenky, týden dovolené navíc, občerstvení na pracovišti, jazykové kurzy
" Náborový příspěvek ve výši 20.000 Kč.
" Nástup ihned nebo dle dohody
V případě, že Vás pracovní nabídka zaujala a splňujete uvedené požadavky, zašlete prosím Váš životopis na email: petra_hrosovska@steris.com.
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostDvousměnný provoz PracovištěSTERIS AST CZ s.r.o. - průmyslová zóna Košíkov, Velká Bíteš, Košíkov 80, 595 01 Velká Bíteš Mzda minimálně28000 Kč Nastoupit od2019-01-15

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-23T03:42:21

Společnost

STERIS AST CZ s.r.o.
  • STERIS AST CZ s.r.o.
  • Kontakt : Petra Hrošovská
  • Telefon : +420 720 031 837
  • Adresa : STERIS AST CZ s.r.o. - průmyslová zóna Košíkov, Velká Bíteš, Košíkov 80, 595 01 Velká Bíteš

Klíčová slova

budovy

používaných

přístrojů

revizí

náplň

stabilní

příplatky možnost

dalšími

složkou

motivační