PopisNÁPLŇ PRÁCE
- Servis a opravy motocyklů a čtyřkolek (servisní prohlídky, přezouvání, vyvažování pneu, apod.), přípravy motocyklů na bazarový prodej, přípravy na STK, atd..
POŽADUJEME
Znalost oboru (odborné vzdělání nahraditelné doložitelnou praxí), ochota pracovat a dále se zdokonalovat, loajalita, ZODPOVĚDNOST.
NABÍZÍME
Pracovní poměr na dobu neurčitou. Firemní benefity. Férové ohodnocení dle znalostí a odbornosti.
Uchazeči nám mohou kontaktovat prostřednictvím zaslaného životopisu s fotografií na e-mail:
ondrej.bahnik@outdoor-liberec.cz Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostJednosměnný provoz PracovištěOutdoor Liberec s.r.o.-002, Dr. Milady Horákové 1093/116a, Liberec VI-Rochlice, 460 06 Liberec 6 Mzda minimálně30000 Kč Nastoupit od2019-02-26

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-27T01:58:10

Společnost

Outdoor Liberec s.r.o.
  • Outdoor Liberec s.r.o.
  • Kontakt : Ondřej Bahník
  • Telefon : +420 774 940 211
  • E-mail : ondrej.bahnik@outdoor-liberec.cz
  • Adresa : Outdoor Liberec s.r.o.-002, Dr. Milady Horákové 1093/116a, Liberec VI-Rochlice, 460 06 Liberec 6

Klíčová slova

přípravy

motocyklů

ohodnocení

loajalita

zodpovědnost nabízímepracovní

poměr

dobu

neurčitou

firemní

benefity