PopisNáplň práce: opravy nákladních automobilů a autobusů značky Mercedes Benz.
Požadujeme: vyučení v oboru automechanik, ŘP sk. C+E nebo D, profesní průkaz a praxe výhodou, spolehlivost, samostatnost.
Nabízíme: moderní zařízení a špičková technika servisu, zázemí prosperující společnosti, zdarma pojistka z výkonu povolání, příspěvek na životní pojištění nebo penzijní připojištění, zvýhodněné cestování autobusy i pro rodinné příslušníky.

místo výkonu práce: Okružní 612, Humpolec Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostDvousměnný provoz PracovištěICOM transport a.s. - divize Humpolec, Okružní 612, 396 01 Humpolec Mzda minimálně24000 Kč Mzda maximálně28000 Kč Nastoupit od2017-02-15

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-05-15T01:12:14

Společnost

ICOM transport a.s.
  • ICOM transport a.s.
  • Kontakt : Lubomír Kachlík
  • Telefon : +420 567 121 271,606 773 222
  • E-mail : lubomir.kachlik@icomtransport.cz
  • Adresa : ICOM transport a.s. - divize Humpolec, Okružní 612, 396 01 Humpolec

Klíčová slova

práce

výkonu

náplň

zázemí

prosperující

společnosti

zdarma

pojistka

povolání

příspěvek