PopisNáplň práce:
- příprava nových a ojetých vozidel, péče o skladová vozidla - mytí a drobná údržba
- pomocné práce v servisní dílně - mytí, vysávání vozidel po servisu, provádění autokosmetických prací
- provádění drobných údržbových a úklidových prací v areálu společnosti
- zajišťování služby Pick-Up Servis - odvoz vozidla od zákazníka za účelem servisu a jeho vrácení po provedené opravě zpět
Požadujeme:
- výuční list
- ŘP sk. B, ŘP sk. C výhodou
- praxe v oboru technického zaměření
- spolehlivost, samostatnost, flexibilita
Nabízíme:
- zaměstnání v příjemném a profesionálním kolektivu
- zázemí stabilní společnosti

Kontakt: Šudoma Jan, tel.: 568 840 890, e-mail: sudoma@sudoma.cz
Upřednostňujeme první kontakt e-mailem. Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěŠUDOMA s.r.o. - pracoviště Kožichovice, Žďárského 197, Kožichovice, 674 01 Třebíč 1 Mzda minimálně16000 Kč Mzda maximálně20000 Kč Nastoupit od2019-03-20

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-19T04:36:01

Společnost

ŠUDOMA s.r.o.
  • ŠUDOMA s.r.o.
  • Kontakt : Jan Šudoma
  • Telefon : +420 568 840 890
  • E-mail : sudoma@sudoma.cz
  • Adresa : ŠUDOMA s.r.o. - pracoviště Kožichovice, Žďárského 197, Kožichovice, 674 01 Třebíč 1

Klíčová slova

servisu

vozidel

vozidla

mytí

náplň

vrácení

provedené

opravě

list řp