PopisPožadujeme: schopnost jednání s lidmi, spolehlivost, zodpovědnost, trpělivost,
Náplň práce: Kompletní servis pro hosty, přijímání objednávek, sevírování a podávání jídel a nápojů, odnos nádobí, účtování.
Nabízíme: Podnikové stravování, možnost ubytování, prémie, zaměstnanecké benefity
První kontakt: telefonicky od 8-19 hod.
Nástup možný ihned.
ov.7.2.19

Minimální vzděláníNižší střední odborné SměnnostTurnusové služby PracovištěPavla Tomšejová 02 Penzion Janoštík, Ostravská 375, 756 61 Rožnov pod Radhoštěm 1 Mzda minimálně18000 Kč Mzda maximálně22000 Kč Nastoupit od2019-03-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-08T02:10:45

Společnost

Pavla Tomšejová
  • Pavla Tomšejová
  • Kontakt : Jaromír Tomšej
  • Telefon : +420 774 202 315
  • E-mail : penzionjanostik@seznam.cz
  • Adresa : Pavla Tomšejová 02 Penzion Janoštík, Ostravská 375, 756 61 Rožnov pod Radhoštěm 1

Klíčová slova

požadujeme

odnos

možný

hod nástup

telefonicky

kontakt

benefity první

zaměstnanecké

prémie

ubytování