Popismísto výkonu práce - Vejprnice

Náplň práce
- Opravy a údržba nákladních vozidel a návěsů
- Prohlídky a diagnostika vozidel
- Práce v dvousměnném provozu
- výdělek 110 - 140 Kč / hod. nástupní plat (podle zkušeností), nástup ihned

Požadujeme
- Vyučení v příslušném oboru, praxe v oboru výhodou
- Řidičský průkaz skupiny B, C+E výhodou
- Spolehlivost, samostatnost, odpovědnost, zručnost

Nabízíme
- Dobré platové ohodnocení plus bonusový systém
- Odborné vzdělávání
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostDvousměnný provoz PracovištěTSSR Trailer Service Sales and Rent,s.r.o, Tyršova 751, 330 27 Vejprnice Mzda minimálně22000 Kč Mzda maximálně26000 Kč Nastoupit od2018-08-14

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-08-15T01:54:38

Společnost

TSSR Trailer Service Sales and Rent, s.r.o.
  • TSSR Trailer Service Sales and Rent, s.r.o.
  • Kontakt : Lenka Schütterle
  • Telefon : +420 727 978 222
  • E-mail : lenka.schutterle@tcplzen.cz
  • Adresa : TSSR Trailer Service Sales and Rent,s.r.o, Tyršova 751, 330 27 Vejprnice

Klíčová slova

oboru

práce

výhodou

samostatnost

praxe

řidičský

průkaz

skupiny

c+e

spolehlivost