PopisMÍSTO VÝKONU: Čs. armády č.p. 991, 564 01 Žamberk
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- servisování a opravy vozidel
- možnost vzdělávat se, učit se novým věcem
- možnost zaučit se i v případě malé praxe
POŽADUJEME:
- SOU/SOŠ obor automechanik nebo v příbuzném oboru opravárenského směru (např. autoelektrikář, opravář zemědělských strojů...)
- odpovědnost, samostatnost
- manuální zručnost, pečlivost, flexibilita
- zájem o práci a ochota se učit nové věci
NABÍZÍME:
- zajímavou práci v příjemném prostředí a kolektivu
- zaměstnanecké výhody
- zázemí stabilní firmy
- příjemné a moderní pracovní prostředí Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěČs. armády 991, 564 01 Žamberk Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně28000 Kč Nastoupit od2019-02-11

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-06T02:17:42

Společnost

Šmídl Servis s.r.o.
  • Šmídl Servis s.r.o.
  • Kontakt : Eva Čechová
  • Telefon : +420 737 796 918
  • E-mail : eva.cechova@smidl.cz
  • Adresa : Čs. armády 991, 564 01 Žamberk

Klíčová slova

učit

možnost

práci

prostředí

místo

věci nabízíme

odpovědnost

samostatnost

manuální

zručnost