PopisPracovní náplň: samostatná práce při kontrolování dílů od dodavatelů, zajišťování kooperací, příprava materiálu do výroby, práce na soustruhu. Montážní práce.
Vhodné pro muže i ženy.
Požadujeme dobrou manuální zručnost.
Poskytneme dostatečný prostor pro zapracování.
Zaměstnanecké výhody: zvláštní prémie, pracovní doba dle dohody.
Kontakt: telefonicky, emailem. Minimální vzděláníNižší střední odborné SměnnostJednosměnný provoz PracovištěLMZ CORPORATION s.r.o. - Kamenný Dvůr, Bežerovice 42, Sudoměřice u Bechyně, 391 65 Bechyně Mzda minimálně15000 Kč Mzda maximálně25000 Kč Nastoupit od2019-04-03

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-04T02:36:02

Společnost

LMZ CORPORATION s.r.o.
  • LMZ CORPORATION s.r.o.
  • Kontakt : František Puc
  • Telefon : +420 776 441 199
  • E-mail : obchod.LMZ@seznam.cz
  • Adresa : LMZ CORPORATION s.r.o. - Kamenný Dvůr, Bežerovice 42, Sudoměřice u Bechyně, 391 65 Bechyně

Klíčová slova

pracovní

práce

dobrou

telefonicky

dohody kontakt

dle

doba

prémie

zvláštní

výhody