PopisŽivotopis zasílejte na e-mail: prace@algon.cz
Náplň práce:
" provádění diagnostiky
" zpracování záručních případů podle interních směrnic výrobce
" zajišťovat rychlé a požadavkům odpovídající provedení opravy
" účastnit se odborných školení a získané poznatky využívat v praxi
Požadujeme:
" středoškolské vzdělání nebo ZŠ + praxe na obdobné pozici
" ŘP skupiny B
" znalost automobilové technologie, smysl pro týmovou práci, zájem o práci, chuť učit se

Zaměstnanecké výhody: Interní vzdělávání, možnost zajištění ubytování, prémie
Minimální vzděláníNižší střední odborné SměnnostJednosměnný provoz PracovištěALGON PLUS - AUTO, a.s., Plzeň, Rokycanská 1319/90, Doubravka, 312 00 Plzeň 12 Mzda minimálně20000 Kč Nastoupit od2018-05-28

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-20T18:53:16

Společnost

ALGON PLUS - AUTO, a.s.
  • ALGON PLUS - AUTO, a.s.
  • Kontakt : Životopis
  • E-mail : frantisek.kasl@algon.cz
  • Adresa : ALGON PLUS - AUTO, a.s., Plzeň, Rokycanská 1319/90, Doubravka, 312 00 Plzeň 12

Klíčová slova

práci

životopis

zájem

pozici quot řp

skupiny

b quot znalost

automobilové

technologie

smysl

týmovou