PopisNáplň práce:
provádění diagnostiky, údržby a všech ostatních zakázkových prací v rámci oprav, zpracování záručních případů podle interních předpisů, organizace pracovních úkolů a pečlivá dokumentace provedených prací

požadujeme:
vyučení v oboru - praxe alespoň 2 roky v oboru
řidičský průkaz sk. B, další skupiny výhodou
časová flexibilita
samostatnost a spolehlivost
manuální zručnost
ochota učit se

Nabízíme:
odpovídající platové ohodnocení
zajímavou a různorodou práci s využitím kvalitního technického zázemí
práce s nejmodernější automobilovou technikou
zázemí stabilní velké společnosti s dvacetiletou historii na jihočeském trhu
zaměstnanecké benefity a akce
interní vzdělávání
možnost kariérního růstu Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěMilan Král, a.s., Pod Stromovkou 211, Litvínovice, 370 01 České Budějovice 1 Mzda minimálně25000 Kč Nastoupit od2019-04-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-20T12:48:54

Společnost

Milan Král a.s.
  • Milan Král a.s.
  • Kontakt : Michala Steinbauerová
  • E-mail : steinbauerova@milankral.cz
  • Adresa : Milan Král, a.s., Pod Stromovkou 211, Litvínovice, 370 01 České Budějovice 1

Klíčová slova

náplň

nejmodernější

zručnost ochota

učit

senabízíme odpovídající

platové

ohodnocenízajímavou

různorodou

práci

využitím