PopisMísto působení:

* oblasti umístění kogeneračních jednotek Výčapy a okolí

Popis pozice:

* provádění kontroly, údržby a oprav kogeneračních jednotek, údržba motorů (kontrola a nastavení ventilových vůli, výměna svíček, výměna oleje, olejového a vzduchového filtru, výměna hlav válců pístové skupiny, atd. údržba chladičů a technologie kogeneračních jednotek, práce s PC, každodenní výjezdy na instalace KJ - bioplynové stanice, kotelny, ČOV

Požadujeme:

* střední odborné vzdělání s maturitou nebo vyučení v oboru mechanik/opravář, případně automechanik
* řidičský průkaz sk. B
* praxe v oboru výhodou
* manuální zručnost
* znalost práce na PC
* znalost cizích jazyků výhodou
* spolehlivost, zodpovědnost a samostatnost
* pozitivní a tvůrčí přístup k řešení úkolů
* časovou flexibilitu

Nabízíme:

* perspektivu ve stabilní a stále se rozvíjející firmě
* možnost seberealizace – odborný a profesní růst
* odpovídající platové ohodnocení
* k dispozici služební vůz k cestě do práce a zpět
* vzdělávací kurzy
* firemní benefity (dovolená navíc, 3 dny zdravotního volna, finanční bonus za docházku bez absence…)
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěVýčapy 195, 674 01 Třebíč 1 Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně25000 Kč Nastoupit od2019-05-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-29T14:06:50

Společnost

TEDOM a.s.
  • TEDOM a.s.
  • Kontakt : Zdeňka Malá
  • Telefon : +420 953 311 003
  • E-mail : zdenka.mala@tedom.com
  • Adresa : Výčapy 195, 674 01 Třebíč 1

Klíčová slova

kogeneračních

jednotek

práce

výměna

oboru

údržba

místo

řešení

rozvíjející

stále