PopisNáplň práce: prodejní a poprodejní servis vozů Renault a Dacia, pneuservis.

Nástupní plat 24.000,- Kč za osmihodinovou pracovní dobu + odměny dle odvedené práce.
Zaměstnanecké výhody.

Praxe v oboru výhodou, nebo podobného oboru, např. Opravář zemědělských strojů.

Požadujeme: samostatnost, bezúhonnost, spolehlivost, zodpovědnost, nutný ŘP skupiny B.

Nabízíme: zázemí stabilní společnosti, vzdělávání, motivující pracovní ohodnocení. Výhody na firemní výrobky a služby.

Kontaktujte nás telefonicky v době od 8:00 - 17:00 hod. nebo e-mailem.

Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěAUTO TICHÝ - centrum s.r.o.-provozovna 1, Italská 701, Mladá, 289 24 Milovice nad Labem 3 Mzda minimálně24000 Kč Mzda maximálně35000 Kč Nastoupit od2019-01-15

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-16T13:28:02

Společnost

AUTO TICHÝ - centrum s.r.o.
  • AUTO TICHÝ - centrum s.r.o.
  • Kontakt : Alena Tichá
  • Telefon : +420 602 612 860
  • Adresa : AUTO TICHÝ - centrum s.r.o.-provozovna 1, Italská 701, Mladá, 289 24 Milovice nad Labem 3

Klíčová slova

pracovní

oboru

vzdělávání

spolehlivost

zodpovědnost

nutný

skupiny

bnabízíme

zázemí

stabilní