PopisAUTOMECHANIK/-ČKA OSOBNÍCH VOZŮ
- PP na dobu neurčitou, dvousměnný provoz, nástup dle dohody
- Náplň práce: opravy vozidel, zkoušky vozidel, geometrie
- Požadujeme: vyučení v oboru automechanik; technickou znalost a přehled o osobních vozech (Mercedes-Benz), ŘP sk. B; upřednostňujeme uchazeče/-ky s praxí
- Odměna závisí na fakturovaných výkonech servisu a plnění standardů včetně péče o zákazníky
- Nabízíme: příspěvek na stravování, zdravotní volno a další...
- V případě zájmu zašlete životopis na e-mail: bittnerova@farene.cz Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostDvousměnný provoz PracovištěBratří Štefanů 886/67, Slezské Předměstí, 500 03 Hradec Králové 3 Mzda minimálně23000 Kč Mzda maximálně30000 Kč Nastoupit od2018-02-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-04T02:41:16

Společnost

Fa RENE a.s.
  • Fa RENE a.s.
  • Kontakt : Kristýna Bittnerová
  • Telefon : +420 492 608 222
  • Adresa : Bratří Štefanů 886/67, Slezské Předměstí, 500 03 Hradec Králové 3

Klíčová slova

osobních

vozidel

praxí

odměna

závisí

fakturovaných

výkonech

servisu

plnění

standardů