Popismísto výkonu práce: Praha (Chodov nebo Stodůlky)
kontakt: Ing. Jana Ščotková, tel.: 271 077 233, e-mail: jana.scotkova@daimler.com, osobně na adrese Daimlerova 2296/2, Praha 4 Chodov
Náplň práce:
-diagnostické opravy elektrických a elektronických zařízení vozidla
-dodatečné montáže
-vyhledávání náhradních dílů
-zpracování dokumentace k opravě
-vzájemná spolupráce s kolegy a dílenskými mistry

Požadavky : samostatnost a spolehlivost, výpis z RT, ŘP sk. B
Výhody: zvláštní prémie, podnikové stravování, dovolená navíc, zajištění ubytování Minimální vzděláníNižší střední odborné SměnnostDvousměnný provoz PracovištěMercedes-Benz PRAHA s.r.o. Praha, Praha (Chodov nebo Stodůlky) Mzda minimálně27000 Kč Mzda maximálně45000 Kč Nastoupit od2018-03-28

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-08-09T16:41:18

Společnost

Mercedes-Benz PRAHA s.r.o.
  • Mercedes-Benz PRAHA s.r.o.
  • Kontakt : Ing. Jana Ščotková
  • Telefon : +420 271 077 233
  • E-mail : jana.scotkova@daimler.com
  • Adresa : Mercedes-Benz PRAHA s.r.o. Praha, Praha (Chodov nebo Stodůlky)

Klíčová slova

praha

místo

výpis

opravě vzájemná

spolupráce

kolegy

dílenskými

mistrypožadavky

samostatnost

spolehlivost