Popismísto výkonu práce: K Hájům č.p. 2671/8, Stodůlky,
155 00 Praha 515
kontakt: Růžička David, tel.: 606 070 004, e-mail: ruzicka@autoskloteam.cz

Náplň práce: příjem a vyřízení zakázek, řešení pojistných událostí, zajištění objednávek zboží, provádění oprav a výměn skel.
Nabízíme: motivační platové ohodnocení, příplatky podle výkonu, osobní příplatky, příspěvek na životní pojištění, 13. plat.

Nepožadujeme praxi, vše vás rádi naučíme, vhodné pro čerstvé absolventy Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostPružná pracovní doba PracovištěAUTOSKLO TEAM s.r.o. - 002, K Hájům 2671/8, Stodůlky, 155 00 Praha 515 Mzda minimálně30000 Kč Nastoupit od2018-12-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-11-03T02:17:31

Společnost

AUTOSKLO TEAM s.r.o.
  • AUTOSKLO TEAM s.r.o.
  • Kontakt : David Růžička
  • Telefon : +420 606 070 004
  • E-mail : ruzicka@autoskloteam.cz
  • Adresa : AUTOSKLO TEAM s.r.o. - 002, K Hájům 2671/8, Stodůlky, 155 00 Praha 515

Klíčová slova

výkonu

práce

příplatky

místo

skel nabízíme

motivační

platové

ohodnocení

osobní

příspěvek