PopisŽivotopis zasílat e-mailem: csk-obchod.cz@iks-group.com
Vaše hlavní pracovní náplň bude:
-servisní činnost ve firmě a u zákazníků (servisní telefonická podpora zákazníků, instalace strojů, provádění servisních prací na strojích, oprava strojů a příslušenství)
-podpora prodeje strojů a náhradních dílů
-cestování v rámci servisu
-cestování do zahraničí (školení u mat. firmy, příp. dovoz zboží)
-vedení skladu a evidence ND

Vaše kvalifikace:
-vyučen (např. mechanik, zámečník ap.) a/nebo SŠ vzdělání strojní nebo elektro
-znalosti v oblasti strojírenství a elektro, orientace v el. instalacích ve strojírenských provozech (vyhláška 50 výhodou)
-aktivita, samostatnost, pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost.
-vstřícnost a schopnost komunikace se zákazníky
-zkušenosti se servisem strojů a zařízení vítány (na servis našich strojů Vás zaškolíme)
-ochota učit se novým věcem
-uživatelskou znalost PC (MS Office, Internet).
-ŘP. sk B (aktivní řidič)
-znalost NJ vítána, není podmínkou

Nabízíme:
Pracoviště blízko centra Brna, mobil, stravenky, občerstvení na pracovišti zdarma, po zapracování navýšení platu dle kvalifikace a praxe Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěHorova 1697/19, Žabovřesky, 616 00 Brno 16 Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně28000 Kč Nastoupit od2018-12-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-11-24T01:55:10

Společnost

CSK-IMK, s.r.o.
  • CSK-IMK, s.r.o.
  • Kontakt : Martin Führlinger
  • Telefon : +420 541 216 200,775 594 440
  • Adresa : Horova 1697/19, Žabovřesky, 616 00 Brno 16

Klíčová slova

strojů

zákazníků

životopis

komunikace

zaškolíme ochota

našich

servis

vítány

zařízení

servisem