PopisCo budete dělat?

•Zodpovídat za dodržování technologické kázně ve výrobním procesu
•Podílet se na rychlém vyřizování technických závad a problémů při výrobě
•Zaučovat seřizovače a podílet se na zvyšování jejich kvalifikace
•Programovat a seřizovat CNC a NC stroje (vstřikolisy Arburg, Demag, Engel, Haitan; roboty Wittmann, Engel, Geiger)
•Podílet se na zefektivňování výrobních procesů
•Provádět kontroly seřízení strojů po seřizovačích na směně
•Úzce spolupracovat se směnovým mistrem, dále s oddělením kvality a technické přípravy výroby
•Specifikovat požadavky při objednávání strojů, nástrojů, přípravků, aj.

Co byste měli mít a umět?

•Ukončené SŠ/SOU vzdělání technického směru
•Praxe na obdobné pozici min. 2 roky
•Být komunikativní, spolehlivý a samostatný se schopností pracovat v týmu
•Uživatelská znalost práce na PC
•Řidičský průkaz sk. B

Co u nás získáte?

•Finanční ohodnocení odpovídající vaším zkušenostem
•Každoroční mzdový růst
•Profesní vzdělávání dle potřeb vaší pozice a vašeho zájmu
•Týden dovolené navíc, závodní stravování, bonus neabsence
•Zkušený a kvalifikovaný tým kolegů Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostNepřetržitý provoz PracovištěITW PRONOVIA, s.r.o. - provozovna Řepov, Řepov 184, 293 01 Mladá Boleslav 1 Mzda minimálně45000 Kč Nastoupit od2019-02-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-13T01:22:29

Společnost

ITW PRONOVIA, s.r.o.
  • ITW PRONOVIA, s.r.o.
  • Kontakt : Sárka Řezáčová
  • Telefon : +420 326 373 690
  • E-mail : sarka.rezacova@itw-efc.com
  • Adresa : ITW PRONOVIA, s.r.o. - provozovna Řepov, Řepov 184, 293 01 Mladá Boleslav 1

Klíčová slova

strojů

engel

spolehlivý

průkaz

pc řidičský

práce

znalost

týmu uživatelská

pracovat

schopností