PopisNáplň práce: oprava vodovodu, topení, elektrických zařízení, drobné stavební práce, vykládka/nakládka osobních aut, správa objektu a jiné druhy pomocných administrativních prací.
Požadujeme: schopnost rychle reagovat a dostavit se na pracoviště v případě poruchy.
Nabízíme: ubytování zdarma.
Způsob 1. kontaktu se zaměstnavatelem: tel. 728524996 nebo e-mailem ubytovnarakovnik@seznam.cz Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostPružná pracovní doba PracovištěAVT Europe s.r.o. - pracoviště ubytovna, Kuštova 2685, Rakovník II, 269 01 Rakovník 1 Mzda minimálně17000 Kč Mzda maximálně19000 Kč Nastoupit od2018-12-05

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-03T01:32:31

Společnost

AVT Europe s.r.o.
  • AVT Europe s.r.o.
  • Kontakt : Vadim Semenenko
  • Telefon : +420 728 524 996
  • Adresa : AVT Europe s.r.o. - pracoviště ubytovna, Kuštova 2685, Rakovník II, 269 01 Rakovník 1

Klíčová slova

práce

náplň

emailem

tel

zaměstnavatelem

kontaktu

zdarma způsob

ubytování

poruchy nabízíme

případě