PopisMECHANIK/-ČKA, OPRAVÁŘ/-KA TOČIVÝCH STROJŮ
- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned
- Náplň práce: servis a údržba velkých dieselgenerátorových soustrojí
- Požadujeme: vzdělání se strojírenským zaměřením; zkušenost s přesnou montáží, opravou nebo servisem složitějších strojních zařízení jako např. spalovacích motorů, převodovek, odstředivek apod.; základní znalost Aj; dobrý zdravotní stav – schopnost pravidelných několikaměsíčních pobytů v exotických destinacích; naprostou tolerantnost a akceptovatelnost vůči kterémukoliv etniku a náboženství na světě
- Nabízíme: 5 týdnů řádné dovolené + mimořádnou dovolenou v závislosti na délce zahraniční mise; pravidelná komplexní lékařská vyšetření; měsíční příspěvek na penzijní připojištění; bezplatné užití technologie pro komunikaci s rodinou v průběhu zahraniční mise; mzda od 16.500,-
- ŽIVOTOPISY ZASÍLEJTE NA ADRESU: lenka.czeczotkova@bmservices.cz Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěNáchodská 613, Plotiště nad Labem, 503 01 Hradec Králové 16 Mzda minimálně16500 Kč Nastoupit od2017-05-09

Stručné info

  • Zveřejněna:2017-05-13T01:03:23

Společnost

BM SERVICES, s.r.o.
  • BM SERVICES, s.r.o.
  • Kontakt : Lenka Czeczotková
  • E-mail : lenka.czeczotkova@bmservices.cz
  • Adresa : Náchodská 613, Plotiště nad Labem, 503 01 Hradec Králové 16

Klíčová slova

zahraniční

mise

délce

závislosti

dovolenou

mimořádnou

dovolené

řádné

týdnů

mechanikčka