PopisNÁPLŇ PRÁCE: údržba PLC systémů (Siemens), korekce a tvorba jednoduchých programů, analýza chyb a jejich diagnostika, optimalizace strojů ve výrobě, montáž a instalace komponentů a sestav jednoúčelových strojů a linek, podílení se na automatizaci pracovišť, spolupráce na mezinárodních projektech
POŽADAVKY:SŠ/VŠ vzdělání elektro, znalost programování PLC Siemens, Kuka, požadovaná praxe min. 2 roky, znalost a zkouška vyhlášky 50/78 Sb., §6, znalost pneumatiky, hydrauliky výhodou, základní znalost AJ nebo NJ podmínkou, nadšení pro techniku, samostatnost při práci, zodpovědnost, spolehlivost, týmová spolupráce, ochota učit se novým věcem
NABÍZÍME: zajímavá a různorodá práce s velkým prostorem pro seberealizaci, 13. mzda, 5 týdnů dovolené + možnost 4 dodatečných dnů náhradního volna, pružná pracovní doba, příspěvek na dopravu dle vzdálenosti až 18 900 Kč/rok, firemní kantýna - příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění 6 000 Kč/rok, finanční příspěvek k významným životním událostem, jazykové kurzy, podpora volnočasových aktivit
KONTAKT: telefonicky ( po-čt 7-15h, pá 7-14h), e-mailem, osobně (vrátnice firmy, vyplnění dotazníku) Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostPružná pracovní doba PracovištěREHAU Automotive, s.r.o. - Jevíčko, Biskupická 781, 569 43 Jevíčko Mzda minimálně35000 Kč Nastoupit od2019-03-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-16T01:58:00

Společnost

REHAU Automotive, s.r.o.
  • REHAU Automotive, s.r.o.
  • Kontakt : Zuzana Štěpánková
  • Telefon : +420 465 357 324,461 355 329
  • Adresa : REHAU Automotive, s.r.o. - Jevíčko, Biskupická 781, 569 43 Jevíčko

Klíčová slova

znalost

příspěvek

práce

plc

spolupráce

siemens

kčrok

strojů

volna

vzdálenosti