PopisMísta výkonu práce: Štěnovice, Plzeň, Praha, Úherce (Nýřany).
První kontakt telefonicky v pracovní dny od 8 do 17 hod. nebo na e-mail jana.benesova@sonydadc.com.
Náplň práce: denní údržba a opravy strojů, roční servis.
Požadujeme: technické myšlení, elektrotechnické nebo zámečnické vzdělání, alespoň částečná znalost mechaniky, elektroniky, pneumatiky, znalost anglického nebo německého jazyka (alespoň mírně pokročilá úroveň) výhodou, schopnost pracovat a jednat konstruktivně pod tlakem, spolupracovat a podílet se na vytváření atmosféry spolupráce, přesnost, pečlivost, dobrý zrak, nutná praxe v oboru alespoň 2 roky, schopnost pracovně růst, práce ve směnném provoze (včetně nočního provozu).
Nabízíme: práce v přátelském kolektivu, vzdělávací a jazykové kurzy zdarma, dotované stravování, roční odměny až do výše jednoho měsíčního platu, produkty zákazníků Sony DADC za zvýhodněné ceny (CD, DVD, BD, PS), příspěvek na penzijní připojištění, 5 týdnů dovolené, zvýhodněné telefonní tarify od T-mobile, placené přesčasy a možnost jejich vybírání formou náhradního volna, možnost účasti na firemních akcích (Vánoční večírek, Rodinný den, sportovní akce), vstupenky na fotbal, abonentky do divadel, vánoční dárky, účast ve vánoční tombole o SONY elektroniku, sezónní bonusy, bonus za doporučení nového zaměstnance 25.000 Kč Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostČtyřsměnný provoz PracovištěDobřanská 545, 332 09 Štěnovice Mzda minimálně26000 Kč Nastoupit od2018-12-28

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-12-29T01:53:46

Společnost

Sony DADC Czech Republic, s.r.o.
  • Sony DADC Czech Republic, s.r.o.
  • Kontakt : Dana Vachrlonová
  • Telefon : +420 377 162 422
  • E-mail : dana.vachrlonova@sonydadc.com
  • Adresa : Dobřanská 545, 332 09 Štěnovice

Klíčová slova

práce

alespoň

vánoční

znalost

sony

roční

zvýhodněné

možnost

schopnost

týdnů