PopisMísto výkonu práce: Stříbro
Náplň práce: Servis a opravy stavební mechanizace v dílně nebo na stavbě
Požadavky:
- Výuční lista v oboru (opravář zamědělských strojů, automechanik, apod.)
- pracovitost, samostatnost, zodpovědnost
- ŘP skupiny B
Výhodou:
- autoelektrikář
- svářečský průkaz
- průkaz obsluhy VZV, ŘP sk. C, profesní oprávnění
Zaměstnanecké výhody:
- odborné vzdělávání
- 25 dní dovolené
- stravenky
- pouze ranní směna, standardní pracovní doba od pondělí do pátku, přesčasy placené.
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěSTRABAG BMTI s.r.o. ., Soběslavova 1008, 349 01 Stříbro Mzda minimálně27000 Kč Mzda maximálně35000 Kč Nastoupit od2019-02-05

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-06T02:17:42

Společnost

STRABAG BMTI s.r.o.
  • STRABAG BMTI s.r.o.
  • Kontakt : Václav Veselý
  • Adresa : STRABAG BMTI s.r.o. ., Soběslavova 1008, 349 01 Stříbro

Klíčová slova

průkaz

práce

dovolené

obsluhy

vzv

profesní

oprávněnízaměstnanecké

výhody

odborné

vzdělávání