PopisMzda bude upřesněna podle zkušeností a praxe při osobním pohovoru.
Náplň práce: opravy a údržba zemědělské techniky JCB (nakladače, traktory atd.), příprava strojů na prodej + předvádění strojů, diagnostiky strojů (práce s PC, NTB), komunikace se zákazníky, zemědělské výstavy
Požadavky: časová flexibilita, pečlivost, samostatnost, spolehlivost, ŘP"B,T" ("C" výhodou)
Zam. výhody: stravenky, dlouhodobé zaměst. prémie
Kontakt telefonicky (po - pá 7 - 15.30) nebo e-mailem Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěPrůmyslová 245, Poříčí, 373 82 Boršov nad Vltavou Mzda minimálně22000 Kč Mzda maximálně45000 Kč Nastoupit od2019-03-28

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-29T01:44:33

Společnost

Fast Agri s.r.o.
  • Fast Agri s.r.o.
  • Kontakt : Petr Guzmický
  • Telefon : +420 775 350 299
  • E-mail : glaserova@fastagri.cz
  • Adresa : Průmyslová 245, Poříčí, 373 82 Boršov nad Vltavou

Klíčová slova

strojů

práce

zemědělské

mzda

řpquotbtquot

časová

flexibilita

pečlivost

samostatnost

spolehlivost