PopisMísto výkonu práce: Jankovcova 1330/57a, Praha - Holešovice
Kontaktní osoba: Ing. Erika Nová, tel.: +420 388 404 345, e-mail: erika.nova@hauser.com

UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE:
Náplň práce:
Provádění servisu chladírenského zařízení
Provádění specializovaných oprav a montáží
Zpracování technické dokumentace
Komunikace se zákazníky
Výjezdy v Praze a po blízkém okolí

Požadujeme:
Technické vzdělání (elektro, chlazení apod.)
Znalost chladírenství velikou výhodou
Platnou elektro vyhlášku 50/1978 Sb. (min. § 5)
Certifikace na F-plyny výhodou (příp. zajistíme)
Komunikativní znalost německého nebo anglického jazyka
Orientace v technické dokumentaci výhodou

Nabízíme:
Zázemí mezinárodní expandující společnosti
Různorodou a perspektivní práci
Odborné zaškolení v oboru chladírenství (v případě potřeby)
Po zaškolení špičkové vybavení pro výkon práce, vč. servisního vozu
Atraktivní mzdové ohodnocení
Věrnostní prémie za odpracovanou dobu
Možnosti dalšího vzdělávání (jazykové kurzy)
Dotované stravování
5 týdnů placené dovolené
Příspěvek na životní pojištění / penzijní spoření
Zdarma očkování proti chřipce
Příspěvek na sportovní akce
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostPružná pracovní doba PracovištěHAUSER spol. s r.o. - 002, Jankovcova 1330/57a, Holešovice, 170 00 Praha 7 Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně40000 Kč Nastoupit od2018-11-02

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-11-08T01:57:22

Společnost

HAUSER spol. s r.o.
  • HAUSER spol. s r.o.
  • Kontakt : Ing. Erika Nová
  • Telefon : +420 388 404 345
  • E-mail : erika.nova@hauser.com
  • Adresa : HAUSER spol. s r.o. - 002, Jankovcova 1330/57a, Holešovice, 170 00 Praha 7

Klíčová slova

technické

chladírenství

práce

elektro

zaškolení

vozu atraktivní

servisního

výkon

vybavení

špičkové