PopisPracoviště: Ostrava
Kontakt: e-mailem: prace@krasno.cz

Požadujeme:
- SOU/SŠ v technickém oboru (elektro, vodo - topo , strojní, zámečník)

Výhodou:
- Znalosti chladírenské a klimatizační techniky
- platné osvědčení z vyhl. č. 50/78 Sb., § 6
- platný svářečský průkaz
- osvědčení pro řízení motor. vozíků

Pracovní náplň :
- obsluhuje čpavkové průmyslové chladící zařízení včetně kompresorů s chladícím výkonem do 1,5 MW
- nastavuje regulaci teplot chladíren a chladírenských prostor
- kontroluje provoz zařízení a zaznamenává technické parametry
- identifikuje, eventuelně odstraňuje závady na chladícím zařízení
- provádí preventivní údržbu chladícího zařízení včetně kompresorů

Benefity. zázemí prosperující společnosti, odpovídající finanční ohodnocení, systém firemních benefitů: příspěvek na stravu, příspěvek na penzijní pojištění, rekondiční pobyty, bezúročné půjčky, roční/vánoční bonus, vnitropodniková síť T-Mobile, zaměstnanecké balíčky, dovolená navíc
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostNepřetržitý provoz PracovištěMP Krásno, a.s. Ostrava, Ostrava Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně28000 Kč Nastoupit od2018-11-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-10-18T01:58:02

Společnost

MP Krásno, a.s.
  • MP Krásno, a.s.
  • Kontakt : Pavla Kozelská
  • Adresa : MP Krásno, a.s. Ostrava, Ostrava

Klíčová slova

zařízení

včetně

příspěvek

osvědčení

odpovídající

společnosti

prosperující

zázemí

kompresorůbenefity

chladícího