PopisNáplň práce:

•Provádění servisu chladírenského zařízení, speciálních oprav a montáží v mezinárodním měřítku
•Kontaktní osoba pro zákazníky a partnerské firmy při řešení nejasností a problémů
•Podpora servisních techniků při opravách
•Technická podpora oddělení

Požadujeme:

•Technické vzdělání (TZB, chlazení, elektro, strojní) nebo relevantní praxe
•Znalost práce s PC (MS Office, Windows, Outlook)
•Aktivní přístup k řešení problémů
•Aktivní znalost německého jazyka / anglického jazyka
•Flexibilita a spolehlivost
•Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

•Zajímavou perspektivní práci v mezinárodní společnosti
•Odborné zaškolení (v případě potřeby)
•Atraktivní mzdové ohodnocení
•Věrnostní prémie až do výše 120 % roční mzdy
•Smlouvu na dobu neurčitou
•Dotované stravování
•Podpora dalšího vzdělávání
•5 týdnů dovolené atd.
Kontaktní osoba: Ing. Lenka Zmeková (Lenka.Zmekova@hauser.com, 388 404 315)
www.hauser.cz Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostPružná pracovní doba PracovištěHAUSER spol. s r.o. - 002, Jankovcova 1330/57a, Holešovice, 170 00 Praha 7 Mzda minimálně35000 Kč Nastoupit od2017-09-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2017-07-03T17:35:31

Společnost

HAUSER spol. s r.o.
  • HAUSER spol. s r.o.
  • Kontakt : Lenka Zmeková
  • Telefon : +420 388 404 315
  • E-mail : lenka.zmekova@hauser.com
  • Adresa : HAUSER spol. s r.o. - 002, Jankovcova 1330/57a, Holešovice, 170 00 Praha 7

Klíčová slova

osoba

řešení

náplň

mzdové

potřeby atraktivní

případě

zaškolení

společnosti odborné

mezinárodní

prémie