PopisPožadavky: Středoškolské vzdělání (potravinářský obor výhodou), zkušenost s vedením lidí, ochota pracovat na směny, znalost práce na PC, řidičský průkaz skupiny B, samostatnost, spolehlivost, flexibilita.
Náplň práce: organizace a řízení výrobního střediska, fyzická kontrola denní výroby a její předávání do expedice závodu, sledování stavu sanitačních, obalových a pomocných materiálů a zajišťování jejich přesunu na středisko, vedení evidence docházky podřízených pracovníků, školení podřízených pracovníků na úseku BOZP, PO, sanitace a hygieny, zodpovědnost za dodržování technických a technologických postupů.
Práce na hlavní pracovní poměr, zázemí stabilní české společnosti s více než 110letou tradicí, příjemné pracovní prostředí a férový přístup, možnost profesního růstu, měsíční a roční odměny, příspěvek na dopravu, 5 týdnů dovolené, další zaměstnanecké výhody (závodní stravování, možnost nákupu zboží z produkce Madeta za výhodné ceny, zvýhodněné mobilní tarify atd.), práce v so + ne, kontakt tel. nebo e-mailem Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostDvousměnný provoz PracovištěMADETA a.s., Závod Planá nad Lužnicí, Průmyslová 575, Planá nad Lužnicí, 391 02 Sezimovo Ústí 2 Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně28000 Kč Nastoupit od2019-03-08

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-09T01:56:57

Společnost

MADETA a. s.
  • MADETA a. s.
  • Kontakt : Martina Píbilová
  • Telefon : +420 381 675 513
  • E-mail : martina.pibilova@madeta.cz
  • Adresa : MADETA a.s., Závod Planá nad Lužnicí, Průmyslová 575, Planá nad Lužnicí, 391 02 Sezimovo Ústí 2

Klíčová slova

práce

možnost

pracovníků

podřízených

pracovní

požadavky

profesního

přístup

férový

prostředí