PopisNáplň práce:
provádění oprav a údržby automatizovaných technologických zařízení,dodržování harmonogramu preventivní údržby,identifikace poruch na strojním zařízení, zodpovědnost za fungování linky a kvalitu výrobků.
Požadujeme:
SŠ/SOU technického či potravinářského zaměření, dvanáctihodinové směny, 2 - 3 roky praxe v oboru,
zkušenosti s podobnou prací,kladný vztah k práci ve výrobě, ochota pracovat na směny,dobrý zdravotní stav, - samostatnost a pečlivost, PC uživatelsky,ŘP sk. B.
Nabízíme:
práce na HPP, práce na dobu určitou s možností prodloužení na neurčito s příspěvkem na penzijní připojištění, motivující finanční ohodnocení, 5 týdnů dovolené, příspěvky ve formě stravenek, nástup možný ihned. Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostNepřetržitý provoz PracovištěVeselí nad Lužnicí I 596, 391 81 Veselí nad Lužnicí 1 Mzda minimálně29000 Kč Mzda maximálně32000 Kč Nastoupit od2019-01-03

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-04T02:41:16

Společnost

FONTEA a.s.
  • FONTEA a.s.
  • Kontakt : Markéta Klimentová
  • Telefon : +420 381 503 411
  • Adresa : Veselí nad Lužnicí I 596, 391 81 Veselí nad Lužnicí 1

Klíčová slova

náplň

prodloužení

směnydobrý

zdravotní

stav

samostatnost

pečlivost

uživatelskyřp

b nabízímepráce

hpp