PopisMísto výkonu práce: Robčice.
Náplň práce: organizace práce, podávání reportů o stavu produkce, skladu, personálu na denní bázi, zodpovědnost za vedení kolektivu čitající cca 40 lidí, dohlížení na dodržování bezpečnosti a efektivnosti práce., úzká spolupráce s manažery výroby.
Požadujeme: minimálně středoškolské vzdělání s maturitou. AJ na komunikativní úrovni, předchozí zkušenost z podobné pozice, ideálně pak v kovovýrobě, časovou flexibilitu a ochotu pracovat přesčas
Nabízíme: platové ohodnocení od 25.000,- do 35.000,- Kč/měs., příspěvek na závodní stravování, inflační příplatek, příspěvek na penzijní pojištění
Kontakt telefonicky nebo e-mailem: Paleček Radek, tel.: 371 746 519, e-mail: prace@monteferro.cz (zasílejte strukturované životopisy v ČJ a AJ) Minimální vzděláníÚSV SměnnostDvousměnný provoz PracovištěMONTEFERRO HRÁDEK a. s., Robčice, Robčice 64, Útušice, 332 09 Štěnovice Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně35000 Kč Nastoupit od2019-01-02

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-12-29T01:53:46

Společnost

MONTEFERRO HRÁDEK a. s.
  • MONTEFERRO HRÁDEK a. s.
  • Kontakt : Radek Paleček
  • Telefon : +420 371 746 519
  • E-mail : prace@monteferro.cz
  • Adresa : MONTEFERRO HRÁDEK a. s., Robčice, Robčice 64, Útušice, 332 09 Štěnovice

Klíčová slova

práce

příspěvek

místo

podobné

pozice

ideálně

kovovýrobě

časovou

flexibilitu

ochotu