PopisPracoviště: Výstavní 2937/132a, Ostrava - Vítkovice, 703 00
Kontakt: telefonicky na č. 607 093 721 nebo emailem: kocurovas@vanek-ostrava.cz

Společnost zabývající se zakázkovým zpracováním plechů, kovových profilů a trubek přijme mistra montáží.

Náplň práce:
Řízení činnosti směny montážních zaměstnanců
Koordinace dodržování výrobního plánu a stanovených cílů
Denní plánování práce dílny, rozdělování práce
Docházka , bezpečnost práce, hodnocení zaměstnanců
Spolupráce s ostatními úseky firmy

Požadavky:
ÚSO s maturitou nebo SŠ vzdělání technického zaměření nejlépe ve strojírenském oboru
Zkušenosti s výrobou ve strojírenství
Orientace v technické dokumentaci
Zkušenosti s vedením pracovního kolektivu
Organizační a komunikační schopnosti
Zodpovědný a proaktivní přístup k práci

Nabízíme:
Práce v montážní hale, na HPP na dobu neurčitou
Finanční ohodnocení odpovídající pracovním výkonům
Možnost individuálního profesního růst a vzdělávání

Zaměstnanecké výhody: příspěvek na sportovní a kulturní aktivity, firemní akce Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostDvousměnný provoz PracovištěVýstavní 2937/132a, Vítkovice, 703 00 Ostrava 3 Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně30000 Kč Nastoupit od2018-08-15

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-07-24T01:55:59

Společnost

Jiří Vaněk
  • Jiří Vaněk
  • Kontakt : Sylva Kocurová
  • Telefon : +420 607 093 721
  • Adresa : Výstavní 2937/132a, Vítkovice, 703 00 Ostrava 3

Klíčová slova

práce

dokumentaci zkušenosti

přístup

proaktivní

schopnosti zodpovědný

komunikační

kolektivu organizační

pracovního

vedením

pracoviště