PopisMísto výkonu práce:
Průmyslová č.p. 1260
293 06 Kosmonosy

Prvotní kontakt: tel.: 735 793 052 (9-15 hod.), e-mail: lenka.vojtiskova@schenker.cz

Co od Vás očekáváme :
- SŠ vzdělání
- zkušenost s řízením většího počtu pracovníků na montážní či výrobní lince výhodou
- komunikační dovednosti
- flexibilita
- schopnost efektivně organizovat práci
- pokročilé znalosti MS Office
- řidičský průkaz skupiny B

Co bude Vaším úkolem:
- organizace a řízení práce na montážní lince - (kompletace automobilových nárazníků)
- vedení týmu cca 15-30 lidí
- kontrola kvality práce podřízených pracovníků
- kontrola dodržování předpisů o bezpečnosti práce, ochrany zdraví při práci, protipožárních předpisů a odpovědnost za používání pracovních oděvů, obuvi a ochranných pomůcek
- podílení se na procesu neustálého zlepšování
- práce ve 3 směnném provozu
- účast na inventurách

Zaměstnanecké výhody:
- Náborový příspěvek ve výši 10.000Kč
- 5 týdnů dovolené + 2 dny zdravotního volna
- příspěvek na stravování
- dotované jídlo v místní kantýně
- příspěvek na dojíždění
- příspěvek na penzijní/životní připojištění, odměna za doporučení nového zaměstnance a další
- zapracování na dané pozici
- smlouvu na dobu neurčitou
- prostředí, kde je vzájemná spolupráce založená na respektu, ochotě a důvěře
- nástup dle dohody
Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostTřísměnný provoz PracovištěSCHENKER spol. s r.o. - pracoviště Kosmonosy, Průmyslová 1260, 293 06 Kosmonosy Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně35000 Kč Nastoupit od2019-01-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-12-06T01:56:52

Společnost

SCHENKER spol. s r.o.
  • SCHENKER spol. s r.o.
  • Kontakt : Lenka Vojtíšková
  • Telefon : +420 735 793 052
  • Adresa : SCHENKER spol. s r.o. - pracoviště Kosmonosy, Průmyslová 1260, 293 06 Kosmonosy

Klíčová slova

příspěvek

práce

předpisů

montážní

kontrola

lince

místo

volna

zdravotního

dny