PopisNáplň práce:
- Odpovědnost za svěřený výrobní úsek
- Vedení týmu dělníků
- Přirozená autorita
- Organizace a řízení práce podřízených, včetně jejich motivace
- Dodržování pracovních a technologických postupů
- Dohled nad kvalitou výroby
- Technická zdatnost
- Zadávání a dohledávání dat v systému (SAP)
- Ochota pracovat v nepřetržitém provozu (po - pá 8h směny, 2 víkendy 12h směny)

Požadujeme:
- SŠ vzdělání – ideálně technického směru
- Praxe z výrobní společnosti podmínkou
- Znalost MS Office – podmínkou, SAP - výhodou
- Zkušenost s vedením lidí
- Ochotu vzdělávat se
- Systematický přístup, komunikační dovednosti
- Ochota pracovat v nepřetržitém provozu (po –pá 8h směny, 2 víkendy 12h směny)
- Flexibilita času, spolehlivost a samostatnost
- Silná a zodpovědná osobnost s technickým myšlením

Nabízíme:
- Zaměstnání na HPP ve významné společnosti s dlouholetou tradicí
- Finanční ohodnocení dle předchozích zkušeností a znalostí
- Zajímavou a různorodou práci
- Balíček zaměstnaneckých benefitů
- Místo výkonu práce – Poděbrady
- Adaptační zaškolení, včetně školení na naše produkty
- Nástup ihned

Zaujala Vás tato pozice? Pošlete nám obratem Váš životopis. Nebo se dostavte osobně k pohovoru každý pracovní den od 9,00 - 11,00 hodin. Případně mě kontaktujte na čísle: 739 488 911, 325 6 Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostNepřetržitý provoz PracovištěJiráskova 223/19, Poděbrady III, 290 01 Poděbrady 1 Mzda minimálně30000 Kč Mzda maximálně50000 Kč Nastoupit od2019-04-24

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-24T17:16:12

Společnost

Crystal BOHEMIA, a.s.
  • Crystal BOHEMIA, a.s.
  • Kontakt : Kateřina Horsinková
  • Telefon : +420 325 602 216
  • E-mail : personalni@crystal-bohemia.com
  • Adresa : Jiráskova 223/19, Poděbrady III, 290 01 Poděbrady 1

Klíčová slova

práce

ochota

pracovat

včetně

společnosti

víkendy

12h

směny

výrobní

provozu