PopisPožadujeme: u vzdělání vyučen - ve stavebním oboru a 10 let praxe, u VŠ vzdělání - 3 roky praxe.Samostatnost, kladný vztah k práci, flexibilitum loajálnost.
Náplň práce: vedení staveb, koordinace subdodavatelů, objednání a zajištění materiálu.
Zaměstnanecké výhody: stravenky, auto, telefon, počítač. Možnost dalšího růstu platu.
V případě zájmu piště na uvedený email.
Místo výkonu práce: Středočeský kraj, Čáslav, Praha - východ - dle zakázek.
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěRealitní a stavební společnost s.r.o. P, Žitenická 10, Čáslav-Nové Město, 286 01 Čáslav Mzda minimálně25000 Kč Nastoupit od2018-02-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-02-21T00:58:12

Společnost

Realitní a stavební společnost s.r.o.
  • Realitní a stavební společnost s.r.o.
  • Kontakt : Robert Mládek
  • E-mail : mladek@realitnicaslav.cz
  • Adresa : Realitní a stavební společnost s.r.o. P, Žitenická 10, Čáslav-Nové Město, 286 01 Čáslav

Klíčová slova

práce

vzdělání

požadujeme

telefon

počítač

možnost

dalšího

růstu

platuv

případě