PopisPrvní kontakt e-mailem. Zaslat CV příp. scan doporučenky.
Nástup dle dohody.

Náplň práce: zajištění chodu oddělení montáží, zajištění záručního a pozáručního servisu, zadávání prací, kontrola práce subdodavatelů, účast na kontrolních dnech, úzká spolupráce s výrobou, odpovědnost za ekonomický výsledek, mzda závislá na ekonomickém výsledku

Požadujeme: VŠ popř. SŠ technického směru, praxe na obdobné pozici, právní minimum, znalost stavebního trhu, manuální zručnost, komunikativní, asertivní, přirozená autorita, bezúhonnost, ŘP skup. B

Stabilní rodinná firma, tento rok 25 let existence, zajímavé zakázky, příjemný kolektiv, firemní automobil i k soukr. užívání, mobil, notebook Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěEMTANDEM s.r.o. Praha, Praha Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně50000 Kč Nastoupit od2018-07-23

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-07-24T01:55:59

Společnost

EMTANDEM s.r.o.
  • EMTANDEM s.r.o.
  • Kontakt : Iva Hochová
  • E-mail : reproint@centrum.cz
  • Adresa : EMTANDEM s.r.o. Praha, Praha

Klíčová slova

práce

zajištění

autorita

přirozená

asertivní

komunikativní

zručnost

manuální

kontakt

skup