PopisKontakt pro uchazeče: emailem na kariera@colas.cz

Náplň práce:
- vedení týmu betonové pokládky pči výstavbě dálnice
- kontrola zabezpečení pracovních strojů a staveniště při příchodu/odchodu
- spolupráce s dalšími stavebními skupinami v rámci projektu

Požadujeme:
- manažerské zkušenosti v projektech dalniční výstavby, které byly uzavřeny s předpisy FIDIC
- manažerské zkušenosti v oblasti technologií betonové pokládky v dálničních projektech
- znalost cizího jazyka (angličtina nebo turečtina)

Nabízíme:
- zajímavé mzdové ohodnocení Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostJednosměnný provoz PracovištěCOLAS CZ, a. s. - 001, Ke Klíčovu 191/9, Vysočany, 190 00 Praha 9 Mzda minimálně70000 Kč Mzda maximálně122000 Kč Nastoupit od2018-07-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-25T12:36:03

Společnost

COLAS CZ, a.s.
  • COLAS CZ, a.s.
  • Kontakt : Zuzana Straková
  • Telefon : +420 724 618 718
  • E-mail : zuzana.strakova@colas.cz
  • Adresa : COLAS CZ, a. s. - 001, Ke Klíčovu 191/9, Vysočany, 190 00 Praha 9

Klíčová slova

zkušenosti

betonové

pokládky

manažerské

technologií

projektech

dalniční

výstavby

uzavřeny

předpisy