PopisPracoviště: Nádražní č.p. 212, Senice na Hané
Termín nástupu možný také ihned nebo dle dohody!
Náplň práce:
- organizace práce na svěřeném úseku pod vedením hlavního mistra svařovny
- zajišťování plnění termínů výrobních zakázek
- kontrola dodržování technologických postupů, norem spotřeby času, materiálu, kvality práce podřízených zaměstnanců, bezpečnosti práce
Požadujeme:
- středoškolské vzdělání technického směru
- schopnost vedení lidí
- praxe na pozici mistra výhodou
- praxe v automobilovém průmyslu výhodou
- samostatnost
Co Vám můžeme za Vaše výsledky nabídnout:
- penzijní připojištění
- 5 týdnů dovolené
- závodní stravování s příspěvkem od zaměstnavatele
- pojištění odpovědnosti za škody
První kontakt je možný POUZE telefonicky nebo mailem. Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěNádražní 212, 783 45 Senice na Hané Mzda minimálně24500 Kč Mzda maximálně27000 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-07T03:33:52

Společnost

PANAV, a.s.
  • PANAV, a.s.
  • Kontakt : Helena Škobrtalová
  • Telefon : +420 585 808 625
  • E-mail : helena.skobrtalova@panav.cz
  • Adresa : Nádražní 212, 783 45 Senice na Hané

Klíčová slova

praxe

mistra

možný

výhodou

práce

pozici

samostatnost co

průmyslu

automobilovém

pracoviště